Głogowski Dom Pogrzebowy - usługi pogrzebowe

Jesteśmy najdłużej działającym zakładem pogrzebowym w Głogowie. Spotykamy się z Państwem w bardzo trudnych, naznaczonych smutkiem i cierpieniem momentach. Dlatego staramy się robić wszystko, by choć przez chwilę ulżyć w bólu osobom, które stają w obliczu tragedii utraty bliskiej osoby. Z tego powodu nasza oferta jest bardzo rozbudowana i kompleksowa.

Organizujemy ceremonie pogrzebowe w obu dostępnych formach: pochówku tradycyjnego oraz urnowego – dokonujemy kremacji na miejscu, w Głogowie. Każda z ceremonii pogrzebowych, którymi się opiekujemy, jest dostosowana do wyznania oraz poglądów Osoby Zmarłej i jej bliskich. Dlatego też oferujemy państwu eleganckie pogrzeby świeckie, jak i wzniosłe ceremonie połączone z mszą pogrzebową dowolnego wyznania.

Jako zakład pogrzebowy świadczymy usługi na terenie miasta Głogowa oraz w okolicznych miejscowościach. Realizujemy przy tym przewozy ciał Osób Zmarłych z całego terenu kraju, oraz zza granicy. Ceremonie pogrzebowe, które organizuje nasz zakład pogrzebowy odznaczają się niezwykłą oprawą - nie tylko służymy pomocą przy wyborze miejsca pochówku, ale także dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie przygotowań.

Głogowski Dom Pogrzebowy to miejsce, które oferuje wsparcie w ciągu całego etapu przygotowań i organizacji pochówku - tradycyjnego, urnowego, świeckiego czy wyznaniowego. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem ciała Osoby Zmarłej (włącznie z ofertą ubrań żałobnych, którą w razie potrzeby Państwu przedstawimy) jak i pełną oprawą samego pożegnania.

Posiadamy własną kwiaciarnię z szerokim wyborem kwiatów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dowolne kwiaty, wieńce czy stroiki, a także zdobienia trumny, urny i katafalku całkowicie zgodne z Państwa wizją. Jeśli jednak zastanawiają się Państwo, jakie kwiaty na pogrzeb będą właściwe, nie mają sprecyzowanych oczekiwań lub - po prostu nie chcą albo nie mogą się tym zajmować - nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą.

Nasz dom pogrzebowy towarzyszy Państwu na każdym z etapów tej trudnej drogi - znajdziecie u nas Państwo wszelkie niezbędne akcesoria - wszystko w jednym miejscu. W naszym zakładzie pogrzebowym w Głogowie oferujemy bardzo szeroki wybór urn, ram, krzyży i trumien. Posiadamy cały niezbędny, profesjonalny sprzęt do obsługi ceremonii pogrzebowej - również ten niezbędny do zapewnienia właściwej oprawy muzycznej.

Z chęcią wyręczymy Państwa wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe - zapewniając Państwu czas i przestrzeń na przeżywanie emocji, bez konieczności samodzielnego organizowania ceremonii pogrzebowej. Pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności w ZUS - ie, a nawet przygotujemy tablicę nagrobną. Nie muszą Państwo organizować kilku usług jednocześnie - jesteśmy gotowi Was odciążyć i zająć się wszystkim, co potrzebne, we własnym zakresie.


 Jakie usługi oferuje Głogowski Dom Pogrzebowy w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych?

 • ceremonie pogrzebowe: świeckie, tradycyjne
 • trumny i urny
 • kremacje
 • odzież pogrzebowa
 • przygotowanie ciała do pogrzebu
 • oprawa muzyczna
 • kwiaty, wieńce i wiązanki pogrzebowe
 • tablice nagrobne
 • stypy i uroczyste pożegnania
 • ekshumacje
 • transport zwłok w Polsce i za granicą
 • prace cmentarne Jeśli znaleźli się Państwo w tej trudnej sytuacji, prosimy o kontakt pod nr tel.: (76) 835 88 22 lub na telefon komórkowy 602153324